Filozofia treningu

Jeżeli znalazłeś się w tym miejscu to znaczy, że rozumiesz przewagę zindywidualizowanego planu treningowego nad gotowymi planami oraz trenowaniem bez założeń. Teraz powiemy Ci dlaczego warto postawić na naszą opiekę nad Twoim postępem, na który z pewnością masz ochotę, a my już wkrótce znajdziemy na niego pomysł.

Zapraszając Cię do naszego team’u musimy zacząć od przedstawienia się. Jesteśmy społecznością, dla której najważniejsze jest, aby stawać się lepszymi biegaczami. Do tego celu dążymy skutecznie lecz nie za wszelką cenę. Najważniejsze jest Twoje zdrowie, a dopiero później satysfakcja na mecie. Na szczęście zazwyczaj udaje się je połączyć.

Na tyle na ile to możliwe staramy się też, aby droga do celu była ciekawa. My wiemy, że w to miejsce prowadzi wiele dróg, więc wspólnie wybieramy taką, która będzie najlepsza dla Ciebie.

W ramach naszej współpracy stawiamy na dobrą i regularną komunikację. Dzięki niej jesteśmy w stanie monitorować Twoje parametry oraz samopoczucie, aby zoptymalizować obciążenia treningowe. Są one podstawą do zdrowego i długiego biegania, oraz do postępów sportowych.

W powyższym pomoże nam platforma, dzięki której będziesz w stałym kontakcie z trenerem. Za jej pośrednictwem otrzymasz wskazówki i materiały instruktażowe do treningu uzupełniającego, prześlesz wyniki badań oraz odczyty aktualnych parametrów związanych ze zdrowiem i reakcją organizmu na zadane obciążenia.

Dlaczego możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach? Poza wszystkim, za koncepcją Plan Bieganie stoją ludzie. Jesteśmy doświadczonymi trenerami biegania z ponadprzeciętnymi wynikami zarówno w obszarze szkolenia, jak i podczas naszych wyczynowych karier sportowych. Układając Twój plan współpracujemy z trenerem przygotowania motorycznego, dietetykiem, fizjoterapeutą i innymi specjalistami w zależności od potrzeb. Ponad wszystko jesteśmy też ludźmi i jesteśmy tu dla Ciebie. Pomożemy Ci we wszystkich aspektach sportowej przygody w jakich to możliwe.

Masz apetyt, aby wejść na wyższy poziom biegania? Zróbmy to! Dołącz do nas już dziś!