Obóz biegowy Jakuszyce 2023

Obozy biegowe z naszymi trenerami to niezapomniane wrażenia i doskonała okazja, żeby podszkolić się ze swojego warsztatu biegowego. Nasze obozy biegowe oferujemy zarówno do początkujących biegaczy (którzy potrafią przebiec jednostajnie 30 minut), chcących chłonąć podstawy biegania, techniki biegowej i pracowania nad zwiększaniem wydolności biegowej, ale również do zaawansowanych biegaczy, którzy chcą czerpać wiedzę od najlepszych trenerów biegania.

Nasi trenerzy prowadzą zarówno zajęcia biegowe, warsztaty jak i wieczorne wykłady, na których dowiesz się mnóstwo rzeczy w sprawach biegowych. Dowiesz się jak poprawnie biegać, jak trenować żeby zwiększać swoją wydolność, ale także jakich błędów nie popełniać i jak zapobiegać najczęstszym kontuzjom występującym u biegaczy. Zapraszamy na nasze obozy biegowe!


OBÓZ BIEGOWY 2023

TYDZIEŃ W JAKUSZYCACH
24.07.2023 – 30.07.2023


Obozy biegowe prowadzone będą przez

Artur Kozłowski

Artur Kozłowski – uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, zwycięzca ORLEN Warsaw Marathon

Henryk Szost

Henryk Szost – rekordzista Polski w maratonie


Miejsce obozu biegowego

Szklarska Poręba Jakuszyce

Hotel Biathlon Sport & Spa – Zlokalizowane w Jakuszycach, dzielnicy Szklarskiej Poręby w pobliżu wielu atrakcyjnych szlaków pieszych i rowerowych w polskich i czeskich Karkonoszach oraz Górach Izerskich. Oprócz dogodnego położenia w Jakuszycach występuje idealny klimat do uprawiania sportów zimowych. W centrum znajduje się Polana Jakuszycka, na której corocznie odbywa mnóstwo imprez na czele z Biegiem Piastów, Pucharem Świata w Narciarstwie Biegowym, Międzynarodowymi Wyścigami Psich Zaprzęgów.

www.jakuszyce-biathlon.pl


Informacje i zapisy wkrótce!


Jak wygląda nasz obóz biegowy?